Hizmetlerimiz
Ofis Taşıma
PH NAKLİYAT

Ofis Taşıma

En başta evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat olmak üzere birçok farklı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu alternatifler arasında en zor olanı Ofis taşıma hizmetidir. Çoğu firma sadece evden eve nakliyat hizmeti verir. Ofis taşıma hizmeti veren frimalar ise daha kurumsal olduğu için çok nadir bulunur. Ofis taşıma ve iş yeri taşıma hizmeti veren kurumsal bir firma olan PH Nakliyat bu konudaki en bilgili firmaların başında gelir. PH Nakliyat olarak o Ofis taşıma konusunda en zengin alternatifleri sunmaktayız. Gelişmiş ofis taşıma hizmetleri dışında bir çok farklı nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

Sigortalı Bir Ofis Taşıma Hizmeti

Ofisiniz için bir ofis taşıma hizmetine ihtiyacınız olabilir. Bu konuda devreye PH Nakliyat olarak biz girmekteyiz. Ofisinizdeki tüm mobilyaları, elektronik cihazları ve belgeleri sözleşmemiz dahilinde en güvenli Ofis taşıma hizmetimizle sağlamaktayız. Sigortalı bir şekilde ofis taşıma hizmeti sağlayan firmamız ile tüm ofis eşyalarınız, büro mobilyalarınız, elektronik eşyalarınız ve buna benzer tüm eşyalarınız PH Nakliyat tarafından Ofis taşıma hizmetimizle güvencemiz altında taşınır. En kısa mesafede en uygun şekilde Ofis taşıma hizmeti veren firmamız ile eliniz hiçbir şeye değmeden anlaştığımız süre zarfında gerçekleşir.

Kurumsal Ofis Taşıma

Çoğu firmanın ofis taşıma hizmeti almadan önce aklında birçok soru bulunuyor. Bunların başında ise ofis taşımacılığı sağlanırken ofis içerisinde bulunan tüm personel bilgileri, belgeler ve malzemelerin güvenliği gelmekte. Bu bilgilerin güvenliği ofis taşımacılığı hizmetinde güvence altında olmaktadır. PH nakliyat olarak ofis taşımacılığı sırasında en çok dikkat ettiğimiz nokta müşterilerimizin ütm bilgilerinin güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Ofis taşımacılığını sağladığımız firmaların sadece dokümanları ve belgeleri değil ofis içerisinde kullanılan tüm malzemelerini güvenle taşıyan firmamız PH Nakliyat, her açıdan güvenliği ile ön plana çıkmaktadır.

Ankara Ofis Taşımacılığı

PH Nakliyat olarak ofis taşımacılığı kurumsal açıdan bizlerin en çok önem gösterdiği taşımacılık hizmetlerimizdendir. Her nakliyat hizmetinde olduğu gibi ilk önce ofis taşımacılığı içerisinde taşınacak eşyaların tespiti ve gruplandırılmasıdır. Gruplandırılan tüm eşyalarınız en uygun paketleme yöntemiyle istek ve doğrultunuzda numaralandırma işlemine tabi tutulur. Bu noktada büyük kolaylık sağlanır. Ofis taşıma gerçekten de en zor hizmetler arasında yer aldığından bu ofis taşımacılık hizmetini sağlayacak firmanın özenle seçilmesi gerekir. Bu noktada ofis taşımacılığı için en iyi hizmeti PH Nakliyat olarak biz sağlamaktayız.

Ofis Taşımaclığında Bir Numara

PH Nakliyat firmamız  siz değerli müşterilerimize tüm ofis ve işyerleri taşıma konusunda profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Ofis Taşıma hizmetini en tecrübeli şekilde yerine getiren firmamız PH Nakliyat uzman kadrosu ile tüm ofis taşıma işlerinizi en profesyonel şekilde yerine getirmektedir. Bu hizmetimizi Ankara başta olamk üzere tüm illerde yerine getirmekteyiz. Ofis taşıma hizmeti için firmanıza gönderdiğimiz personellerimiz ofis taşıma hizmetinde taşınacak olan tüm eşyaların ekspertiz işlemlerini yaparak gerekli tüm bilgileri siz değerli müşterilerimize sunar.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları birden fazla etkene göre belirlenebilir. Ofis büyüklüğünüz eşya müiktarı gibi bir çok etkene göre değişiklik gösteren ofis taşıma fiyatları en çok dikkat edilen noktadır. Ofis taşıma fiyatlarımız belirlenmeden önce ekspertiz ekibimizin firmanıza ziyareti ile ekspertiz sağlanır. Bu ekspertiz ile firmanızın taşınmasında kullanılacak araç ve gereçler gibi kriterlere göre fiyat belirlenir. Bu noktada en kaliteli ve en uygun fiyatı sağladığımızı söylemeliyiz.

Dükkan Taşımacılığı

Dükkandan dükkana nakliyat hizmetini kısa bir tanımla ifade etmek gerekirse konut, büro veya rastgele bir malda bulunan eşyaların itinayla ve zarar görmeyecek biçimde ambalajlanıp başka bir mala taşınması diyebiliriz. Ancak dükkandan dükkana nakliyat siz alıcılarımız için daha stresli ve ciddi bir gidişatı çağrıştırdığı için PH olarak sizlere en kolay ve emin hizmeti sunmaya çalışıyoruz ve hizmet süresince sizleri strese sokacak ne varsa ortadan kaldırıyoruz. 


Evden Eve Nakliyat

There are many variations of passages of Lorem Ipsum

Şehirler Arası Nakliyat

There are many variations of passages of Lorem Ipsum
ph nakliyat
Bilgi Talep Formu

Evden Eve veya Şehirler arası nakliyat hakkında daha fazla bilgi için formu kullanabilirsiniz.

PH NAKLİYAT

Neden Biz?

Müşteri Memnuniyeti

Tecrübeli ekibimiz, taşınacak eşyalarınızı özenle hazırlar ve nakliye eder. Bu süreçte de memnuniyetiniz için tüm gerekenleri yapar.

Uygun Fiyat

Sizler için kolay olmayan bu zorlu süreçte, sizlere destek oluyor, en uygun fiyatlandırma için çalışıyoruz.

ph nakliyat kurumsal

Dikkatli

Nakliye sırasında eşyalarınızın hasar almaması için titizlikle paketleme çalışması yapıyoruz.

Zamanlama

İş planını hazırlıyor ve nakliye sürecine başlıyoruz. Bu süreci sizler için biraz daha kolay hale getiriyoruz.