Hizmetlerimiz
Liftli Taşımacılık
PH NAKLİYAT

Liftli Taşımacılık

PH Nakliyat ailesi olarak evden eve nakliyat piyasasında 1998’den beri Ankara’da hizmet sunmaktayız. Evden eve taşımacılık ilk sırada olmak üzere şehir içi taşımacılık, asansörlü taşıma, ofis, liftli taşımacılığı, fabrikalara, devlet kurumlarına, bankalara, inşaat şirketlerine ve alt yüklenicilere taşımacılık, ev eşyası depolama gibi alanlarda da sizlerin yanındayız. PH Nakliyat ailesi olarak en değer vermiş olduğumuz şey müşterilerimizin yapılan işten memnun olmasıdır. Bundan dolayı %100 müşteri beğenisi prensibiyle çalışıyoruz. Hem kurumsal nakliyatta hem de bireysel eşya taşımacılığında binlerce olumlu referansa sahip bir firmayız. En iyi nakliyat şirketi olarak güler yüzlü ve alanında uzman bir kadroyla taşınmanın vermiş olduğu tüm stresi ortadan kaldırıyoruz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu sebeple iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, teknolojik gelişmeleri izleyerek gerekli kaynakları ayırmayı, eğitimlerle iç iletişimi ve çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz. PH Evden Eve Nakliyat 1998 Yılından bu yıla kadar müşteri potansiyelinin en iyi ve en üst zirvede olması için kuruldu… Hizmetimizin siz kıymetli müşterilerimiz için güven ve iyi oluşunu ibraz etmesi için muhakkik eti daima korumuştur.
 
PH Nakliyat Firmamız, profesyonel personeli ve en ideal araç filosuyla Nakliyat Sektöründe faaliyet göstermektedir. Ankara Nakliye Firması Olarak; Şehirlerarası Nakliyat, şehir içi nakliye, ev eşyası, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve kıymetli eşya nakli, ofis Liftli taşımacılığı, banka, Eşya depolama kurumsal şirket ve çok şubeli şirketlerin taşınması, fabrika ve tesis taşımacılığı ve başka bölgelere nakilleri, askılı tekstil taşımacılığı, eşya depolama, paketleme, ambalajlama, nakliye, taşımacılık ve nakliyat konularında yılların bilgi birikimi ile siz kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Turizm, Fuar ve Kongre Taşımacılığında yapmaktayız.


Evden Eve Nakliyat

There are many variations of passages of Lorem Ipsum

Şehirler Arası Nakliyat

There are many variations of passages of Lorem Ipsum
ph nakliyat
Bilgi Talep Formu

Evden Eve veya Şehirler arası nakliyat hakkında daha fazla bilgi için formu kullanabilirsiniz.

PH NAKLİYAT

Neden Biz?

Müşteri Memnuniyeti

Tecrübeli ekibimiz, taşınacak eşyalarınızı özenle hazırlar ve nakliye eder. Bu süreçte de memnuniyetiniz için tüm gerekenleri yapar.

Uygun Fiyat

Sizler için kolay olmayan bu zorlu süreçte, sizlere destek oluyor, en uygun fiyatlandırma için çalışıyoruz.

ph nakliyat kurumsal

Dikkatli

Nakliye sırasında eşyalarınızın hasar almaması için titizlikle paketleme çalışması yapıyoruz.

Zamanlama

İş planını hazırlıyor ve nakliye sürecine başlıyoruz. Bu süreci sizler için biraz daha kolay hale getiriyoruz.