Hizmetlerimiz
Eşya Depolama
PH NAKLİYAT

Eşya Depolama

PH Nakliyat olarak yıllardır nakliyat hizmetlerinde büyük bir tecrübeye sahibiz. Nakliyat hizmetlerinin dışında ülkemizde birçok ilimizde eşya depolama hizmeti de vermekteyiz. Her zaman söylediğimiz üzere firmamızda ofis taşıma hizmeti de dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.

Eşya Depolama Özellikleri

PH Nakliyat firmamızda eşya depolama hizmeti verdiğimiz depolarımızda odalarımızı bölmelendirdik. Bu sayede eşya dpolama hizmeti alacak her kişiye özel birer oda dbulundurmaktayız. Odalarımızda  müşterilerimizin tüm eşyaları özenli bir şekilde depolanmaktadır. Güvenlik kameraları ve güvenlik personellerimizle eşya depolama hizmetinde tüm eşyalarınız firmamız güvencesi altındadır. Bunun yanı sıra eşya depolama hizmetimizde tüm doğal afetlere karşı sigortamız bulunmaktadır. Bu sayede sigortamız ile olabilecek her türlü doğal afette eşyalarını PH Nakliyatta güvencemiz altında.

Depolama Hizmeti

Depolama hizmetimiz aylık ve yıllık olarak bulunmaktadır. Bu sayede eşya depolamak istediğinizde bizim firmamızda her türlü eşyanız güvenli bir şekilde aylık veya yıllık biçimde depolanabilir. Uzun süreli eşya depolama ihtiyacınızı güvenle karşılamaktayız. Depolarımız daha önce de belirttiğimiz üzere odacıklar şeklinde bulunmaktadır. Eşya depolama hizmetini almadan önce siz değerli müşterilerimize ücretsiz bir ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Eşya depolama hizmetinde depolanacak eşyalarınız eksperlerimiz tarafından incelenmektedir. İnceleme sonrasında ise gerekli planlar oluşturulur. Eşyalarınızın her birini özenli bir şekilde paketlemektesi sağlanır. Daha sonra taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde listelenir. Eşya depolama hizmetimiz ile önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşterilerimiz dilerse eşya depolama hizmetini sonlandırmadan önce firmamıza bilgi verirler. Eşya depolama içerisinde bulunan tüm eşyaları da sorunsuz bir şekilde personelimiz tarafından depomuzdan çıkarılır.

PH Nakliyat Hangi Tür Eşyaları Depolar?

Eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız bizlere danışmalısınız. Depomuzda ofis eşyaları, ev eşyaları, dosyalar, motosiklet ve buna benzer her türlü eşya depolama sağlamaktayız. Sadece ev eşyaları değil görüldüğü üzere tüm eşyaları depolayabilmekteyiz. Gayet yeterli bir eşya depolama depomuz olduğu için her müşteriye ait odacıklarımızla siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti sağlamaktayız.

Eşya Depolama Güvenliği

Eşya depolama hizmeti veremeden önce değerli müşterilerimiz firmamıza bilgi vererek depolarımızı görebilir. Eşya depomuzda gerekli incelemeyi yapabilir. PH Nakliyat olarak firmamızın sorumluları müşterilerimize eşya depolama hizmeti verdiğimiz depolarımızı siz değerli müşterilerimize gezdirmektedir. Eşya depolama hizmetimiz tamamlandıktan sonra odacıklarımızın kağısını mühürlemekteyiz. Bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde depolanır.Eğer talepte bulunursanız sizlerin talebinde mühürleri açmaktayız. Eşya depolama hizmeti verdiğimiz odacıklarımızda iki adet anahtar bulunmaktadır. Mühürlerin kırılması ve açılması için bu iki anahtar olması gerekir. Bu iki anahtardan biri PH Naklyiat firmamızda diğer anahtar ise eşya depolama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizde bulunmaktadır. Bu sayede eşya depolama hizmetimizi yüzde yüz güvenilirlikle sağlamaktayız.

Kurusmal Eşya Depolama

PH Nakliyat olarak eşya depolama hizmetini en iyi şekilde vermekten dolayı onur ve gurur duyuyoruz. Ankara başta olmak üzere tüm illerde eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji araçlarımız ile eşya depolama hizmetini bizlerden almanız sizler için en doğru karar olacaktır. Daha önce de belirttiğimiz üzere eşya depolama hizmeti oldukça zor bir hizmettir. Bu nedenle eşya depolama hizmetini alacağınız firmanın kurumsal olması çok önemlidir. PH Nakliyat olarak eşya depolama hizmetini en kruumsal şekilde veren firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer sizlerin de eşya depolama hizmetine ihtiyiacınız varsa, PH Nakliyat firmamızdan gerekli bilgileri alabilmeniz mümkündür. En uygun fiyat ve en kaliteli hizmetiyle eşya depolama hizmetinde ilk  tercihiniz PH Nakliyat olmalıdır.

Konutunuzu taşımaya karar verdiğiniz yarıyıl nakliyat şirketi araştırmalarına başlamış ve suratlarca hatta binlerce işletme ile karşılaşmış olabilirsiniz. Fakat taşımacılıkta en ehemmiyetlisi ve güçü emin bir nakliyat şirketi bulmaktır. Ayrıntılı ve yoğun araştırma gereken bu harekâtta özellikle dikkat etkeniz gereken birkaç püf nokta bulunur. İlk olarak bulduğunuz nakliyat şirketinin alıcı yorumlarına bakmalısınız. 


Evden Eve Nakliyat

There are many variations of passages of Lorem Ipsum

Şehirler Arası Nakliyat

There are many variations of passages of Lorem Ipsum
ph nakliyat
Bilgi Talep Formu

Evden Eve veya Şehirler arası nakliyat hakkında daha fazla bilgi için formu kullanabilirsiniz.

PH NAKLİYAT

Neden Biz?

Müşteri Memnuniyeti

Tecrübeli ekibimiz, taşınacak eşyalarınızı özenle hazırlar ve nakliye eder. Bu süreçte de memnuniyetiniz için tüm gerekenleri yapar.

Uygun Fiyat

Sizler için kolay olmayan bu zorlu süreçte, sizlere destek oluyor, en uygun fiyatlandırma için çalışıyoruz.

ph nakliyat kurumsal

Dikkatli

Nakliye sırasında eşyalarınızın hasar almaması için titizlikle paketleme çalışması yapıyoruz.

Zamanlama

İş planını hazırlıyor ve nakliye sürecine başlıyoruz. Bu süreci sizler için biraz daha kolay hale getiriyoruz.