Hizmetlerimiz
PH NAKLİYAT

Hizmetlerimiz

PH Nakliyat olarak yıllardır bu sektörde bilinirliğimizi sürdürmekteyiz. Evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı, asansörlü nakliyat, kurumsal nakliyat ve eşya depolama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kalite hizmetleri sağlamaktayız. Ankara başta olmak üzere tüm illere her türlü nakliyat hizmetini sağlayan firmamız PH Nakliyat, bu konuda profesyonel ve tecrübeli personelimiz ile nakliyat hizmetini yeni bir noktaya getirmekten dolayı çok mutluyuz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmetinde Ankara ilinde en öncü firmalar arasında gelen firmamız PH Nakliyat, firmamızı tercih ettiğiniz süreden itibaren siz değerli müşterilerimiz ile belirlediğimiz gün ve zaman içerisinde personelimiz müşterilerimizin evlerine gelir. Eksperimizle beraber gelen personelimiz eşyalarınızı inceler. Bu süreçte eşyalarınız incelenip hiçbir sorun yaşanmaması adına listelenip, eşyalarınızın nakliyatı için uygun bir araç belirlenir. Bu detaylar sağlandığında müşterilerimiz ile anlaşmamız sağlanır. Anlaşmada sonra gerekli sigorta işlemleri gerçekleşir. Sigortamızın amacı nakliyatı sağlanacak tüm eşyalarınızı güvence altına almak ve korumaktır. Eşyalarınızın nakliyat zamanı geldiğinde evden eve nakliyat hizmetimiz gerçekleşir.  Eşyalarınız profesyonel ekibimiz ile güvenle paketlenir. Tüm eşya türlerine uygun sağlam paketleme işlemlerimiz ile tüm eşyalarınıza zarar gelmeden nakliyatı sağlanır. Ve daha sonra tüm eşyalarınız güvenle gideceği adrese teslim edilir. PH Nakliyat ile güvenilir bir şekilde tüm nakliyat hizmetleriniz sağlanır.

OFİS VE BÜRO NAKLİYAT

Ankara ili başta olmak üzere tüm şehirlerde evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat ve ofis nakliyat işlemleriniz firmamız PH Nakliyat güvencesi ile gerçekleştirilir. Bilindiği üzere ofis nakliyat işlemi oldukça zordur bir nakliyat türüdür. Çoğu nakliyat firması sadece evden eve nakliyat hizmeti sunar. Firmamız PH Nakliyat ise ofis büro ve işyeri nakliyatı da sağlamaktadır. Ofis büro ve işyeri nakliyatı sağlayan firmaların ilk önceliği kurumsallık olmalıdır. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlaması gerekir.PH Nakliyat olarak ofis ve büro nakliyat hizmetlerinizi eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Son derece dikkatli ve özenli bir şekilde bu işlemi senelerdir yapmaktayız. Bu noktada tercih edeceğiniz firmaların başında geliyoruz.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Ülkemizde ve dünyada nakliyat işlemleri bilindiği üzere oldukça zorlu ve meşakkatli bir süreçtir. Bu yüzden bu hizmeti alacağınız firmanın bu noktada gelişmiş ve kurumsal olması en önemli noktaların başında gelir. Yaşayacağınız olumsuzluklar ve zorluklar sizleri evden eve nakliyattan soğutabilir.  Firmamız PH Nakliyat, müşterilerine her türlü nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde tüm eşyalarınızın nakliyatı sağlanır. 20 kata kadar çıkabilen asansörümüz sayesinde her türlü ev ve ofis nakliyatını sağlamaktayız.  Sağladığımız bu hizmetle müşterilerimizin hepsi son derece memnun şekilde bu hizmetten yararlanmaktadır.

EŞYA DEPOLAMA

PH Nakliyat firmamız yıllardır nakliyat sektöründe bilinirliğini sürdürmektedir. Evden eve nakliyat , ofis ve büro nakliyatı, şehirler arası nakliyat gibi birçok nakliyat hizmeti dışında siz değerli müşterilerimize Ankara ilinde eşya depolama hizmeti de vermektedir. Her zaman söylediğimiz gibi tüm hizmetlerimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Eşya depolama hizmetimizde depolarımızda, ayrı ayrı her müşterimiz için odacıklar oluşturduk. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin nakliyatının sağlanacağını eşyalarını depolama işlemi sağlıyoruz. En özenli şekilde eşyalarınızın depolandığı depolarımızda son derece geniş çaplı bir güvenlik sistemimiz bulunmaktadır. Güvenlik kameralarımız ve güvenli personellerimiz ile 7 gün 24 saat müşterilerimizin eşyaları güvenle korunmaktadır. Her türlü doğal afete karşı sigortalı olan depolarımız ile Ankara ilinde tek olan firmamız PH Nakliyat ile sizlerde eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz.

KURUMSAL NAKLİYAT 

Her türlü kamu kuruşu ve özel firmaların nakliyat ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde gerçekleştirebilmek adına kurulmuş olan kurumsal nakliyat hizmetlerimiz PH Nakliyat olarak uzman kadromuz ve ileri teknolojilerimiz sayesinde müşterilerimiz için en doğru adres olduğumuzu belirtmek isteriz. Her firma ve kuruluş için kurumsal nakliyat hizmetlerimiz ile Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’de bilinirliğimizi sürdürmekteyiz. Nakliyat sektöründe en çok dikkat edilmesi gereken konu olan kurumsal nakliyat hizmeti firmamız PH Nakliyat tarafından en iyi şekilde sağlanmaktadır. Çok büyük bir titizlik ve özen ile sağladığımız bu hizmetle tüm müşterilerimizin iş sonunda güler yüzle ayrılacağını garanti ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetine en kalite ve en uygun fiyat seçenkleriyle sahip olmak istiyorsanız PH Nakliyat firmamız sizler için en iyi adres olacaktır.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyatta fiyat ve diğer tüm detayları bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.
PH NAKLİYAT
Hizmetlerimiz
ph nakliyat
Bilgi Talep Formu

Evden Eve veya Şehirler arası nakliyat hakkında daha fazla bilgi için formu kullanabilirsiniz.

PH NAKLİYAT

Neden Biz?

Müşteri Memnuniyeti

Tecrübeli ekibimiz, taşınacak eşyalarınızı özenle hazırlar ve nakliye eder. Bu süreçte de memnuniyetiniz için tüm gerekenleri yapar.

Uygun Fiyat

Sizler için kolay olmayan bu zorlu süreçte, sizlere destek oluyor, en uygun fiyatlandırma için çalışıyoruz.

ph nakliyat kurumsal

Dikkatli

Nakliye sırasında eşyalarınızın hasar almaması için titizlikle paketleme çalışması yapıyoruz.

Zamanlama

İş planını hazırlıyor ve nakliye sürecine başlıyoruz. Bu süreci sizler için biraz daha kolay hale getiriyoruz.